Festival Internacional de Música Cambrils.

Próximos Eventos
El Pot Petit

Thursday 29 July 2021, 20:00

PARC DEL PINARET

AVINGUDA CHARLES ROBERT DARWIN, 2, 43850 CAMBRILS ESPANYA

Comprar Entradas

Prok

Friday 30 July 2021, 22:00

PARC DEL PINARET

AVINGUDA CHARLES ROBERT DARWIN, 2, 43850 CAMBRILS ESPANYA

Comprar Entradas

Bonnie Tyler

Saturday 31 July 2021, 22:00

PARC DEL PINARET

AVINGUDA CHARLES ROBERT DARWIN, 2, 43850 CAMBRILS ESPANYA

Comprar Entradas

Stay Homas

Sunday 01 August 2021, 22:00

PARC DEL PINARET

AVINGUDA CHARLES ROBERT DARWIN, 2, 43850 CAMBRILS ESPANYA

Comprar Entradas

Camela

Thursday 05 August 2021, 22:00

PARC DEL PINARET

AVINGUDA CHARLES ROBERT DARWIN, 2, 43850 CAMBRILS ESPANYA

Comprar Entradas

Manel

Friday 06 August 2021, 22:00

PARC DEL PINARET

AVINGUDA CHARLES ROBERT DARWIN, 2, 43850 CAMBRILS ESPANYA

Comprar Entradas

Fest 90: OBK + CORONA + SNAP! + WHIGFIELD

Saturday 07 August 2021, 22:00

PARC DEL PINARET

AVINGUDA CHARLES ROBERT DARWIN, 2, 43850 CAMBRILS ESPANYA

Comprar Entradas

Abba The Experience

Thursday 12 August 2021, 22:00

PARC DEL PINARET

AVINGUDA CHARLES ROBERT DARWIN, 2, 43850 CAMBRILS ESPANYA

Comprar Entradas

Richard Clayderman

Friday 13 August 2021, 22:00

PARC DEL PINARET

AVINGUDA CHARLES ROBERT DARWIN, 2, 43850 CAMBRILS ESPANYA

Comprar Entradas

Orquesta Sinfonica del Valles

Saturday 14 August 2021, 22:00

PARC DEL PINARET

AVINGUDA CHARLES ROBERT DARWIN, 2, 43850 CAMBRILS ESPANYA

Comprar Entradas